גלעד שליט חי אתר האופנועים הישראלי

ראשי | לוח | פורום | קישורים | חדשות | משאל | דגמים חדשים | חדש בשוק | קניות


אליפות ישראל בסופרמוטו הסיבוב הרביעי

אי שם במסלול במרכז הארץ התיצבו להם 24 רוכבים נלהבים כדי לבדוק מי הרוכב הטוב בחבורה.
ש.ניר משתתף מוכר, מנצח הסיבוב הראשון הגיע לביקור קצר לאחר שסיים אימון רכיבת שטח,
לבדוק מה התחדש בליגה ואולי גם לקבל מעט תאבון לקראת הסיבוב החמישי.
ל. כפיר המחזיק בשלושה פדומים נעדר גם הוא מהמרוץ אך הוא צפוי להופיע בסיבוב האחרון.

עקב המשתתפים הרבים, חולקו הרוכבים לשלושה מקצים, שמונה בכל מקצה. כשארבעת הראשונים
עולים לגמר ובנוסף מקצה "התנחומים" וכמובן מקצה הגמר.
את המקצה הראשון מנצח די בקלות צ. טל, את המקצה השני אריק, המקצה השלישי מסתיים
בנצחונו של שי ובמקצה התנחומים מנצח גל.

למקצה הגמר מתיצבים הרוכבים על הגריד בשתי שורות הדגל החשמלי יורד, טל מזנק ראשון
ומתמקם בראש החבורה אחריו אריק שממתין בסבלנות להזדמנות, שמגיעה מוקדם מהצפוי.
טל מאבד את הקידמי ומחליק, אריק מתמקם בחוד ושומר בקנאות על ההובלה עד סוף המרוץ.
אחריו ע. שחר (מפיק המרוץ) אשר שומר על רמת ריכוז גבוהה ומסיים שני. בנתיים טל
מנסה לתקן את הטעות ופותח ברכיבה קשוחה לכיוון חבורת החוד, תוך צמצום הפער עד
למקום השלישי, אך שוב מאבד את האופנוע. טל לא מאבד את התאבון ומתארגן בזריזות
על האוכף ומסיים רביעי.

תוצאות וסיכומים

1   2   3   4   5
thm_DSCN3148.jpg
thm_DSCN3149.jpg
thm_DSCN3151.jpg
thm_DSCN3154.jpg
thm_DSCN3155.jpg
thm_DSCN3156.jpg
thm_DSCN3157.jpg
thm_DSCN3159.jpg
thm_DSCN3069.jpg
thm_DSCN3070.jpg
thm_DSCN3071.jpg
thm_DSCN3072.jpg
thm_DSCN3041.jpg
thm_DSCN3043.jpg
thm_DSCN3044.jpg
thm_DSCN3045.jpg
1   2   3   4   5



תוצאות מקצה שליש הגמר הראשון:
1. טל ציון (YZ450F)
2. גלעד אברהמי (620SC)
3. לי ברדה (250EXC)
4. שחר עמרמי (DUKE I)
5. דרור מרלי (TT600S)
6. שחר פליישמן (DR650SE)
7. אבי גנון (400SXC)
DNF - אסף ברוידה (400SC)
תוצאות מקצה שליש הגמר השני:
1. אריק בר-ארז (YZ450F)
2. אביעד אברהמי (XR650L)
3. שביט איס (520Racing)
4. אריאל שמחוביץ' (CR250)
5. אורן שקד (WR426)
6. אדם ווקסלר (KLX650C)
7. אופיר גולן (XT600)
8. ליאור זייד (Husqvarna 510)
תוצאות מקצה שליש הגמר השלישי:
1. שי נוה (XR650L)
2. רענן זכאי (WR426)
3. דני אנגלברג (640LC4)
4. תומר ברעם (640LC4)
5. נוי כהן (KLX650R)
6. דן כהן (620SC)
7. אביב גואטה (WR400)
DNF - גל ברדה (XR600R)
תוצאות מקצה התנחומים:
1. גל ברדה (XR600R)
2. אורן שקד (WR426)
3. שחר פליישמן (DR650SE)
4. אופיר גולן (XT600)
5. אביב גואטה (WR400)
6. אדם וקסלר (KLX650C)
7. אבי גנון (400SXC)
DNF - נוי כהן (KLX650R)
DNF - דן כהן (620SC)
DNF - אסף ברוידה (400SC)
DNF - דרור מרלי (TT600S)
DNS - ליאור זייד (Husqvarna 510)
תוצאות מקצה הגמר
מיקום רוכב אופנוע מספר
1 אריק בר-ארז Yamaha YZ450F 4
2 שחר עמרמי KTM Duke I 609
3 רענן זכאי Yamaha WR426 71
4 טל ציון Yamaha YZ450F 10
5 גל ברדה Honda XR600R 89
6 דני אנגלברג KTM LC4 Supermoto 26
7 לי ברדה KTM 250SXC 9
8 שביט איס KTM 520 Racing 7
9 גלעד אברהמי KTM620 SC 119
10 שי נוה Honda XR650L 42
11 אביעד אברהמי Honda XR650L 12
12 אריאל שמחוביץ Honda CR250 666
13 אורן שקד Yamaha WR426 31
14 תומר ברעם KTM LC4 Supermoto 5


טבלת האליפות אחרי מרוץ 4
מיקום רוכב אופנוע ניקוד בסוף מרוץ מס' 4 ניקוד מצטבר
1 טל ציון Yamaha YZ450F 13 83
2 אריק בר-ארז Yamaha YZ450 25 78
3 שחר עמרמי KTM Duke I 20 49
4 כפיר לוין KTM LC4 640 0 48
5 דני אנגלברג KTM LC4 640 10 43
6 גל ברדה Suzuki DRZ400 11 39
7 שביט איס KTM 520 Racing 8 29
  ניר שפיצר Suzuki DRZ400 0 25
  אביעד אברהמי Honda XR650L 5 25
10 רענן זכאי Yamaha WR426 16 23
11 שי נווה Honda XR650L 6 20
  אלי פנגס KTM LC4 640 0 15
  גלעד אברהמי KTM 620 SC 7 15
14 לי ברדה KTM 250 EXC 9 13
15 אריאל שמחוביץ' Honda CR250R 4 12
16 תומר ברעם KTM LC4 640 2 7
17 ראובן סאביו KTM 250 EXC 0 6
18 יניב סימסולו KTM 620 EGS 0 4
19 אורן שקד Yamaha WR450 3 3
לראש הדף 

כתוב לנו |  אודות |  הסכם שימוש |  ש"ות |  הצהרת פרטיות |  חיפוש |  החשבון שלי |  פורום |  בית

  XNET Smart Solutions All rights reserved © 1998-2003


.