כל מה שצריך לדעת - צלמים גרפיקאים ודפוס אתר האופנועים הישראלי

ראשי | לוח | פורום | קישורים | חדשות | משאל | דגמים חדשים | חדש בשוק | קניות

לחצו להגדלה

לימונענע - המרוץ השמיני בליגת האנדורו, מטמנת ברקת

עונת 2004 הסתימה לה באירוע מוטורי מוצלח. למרות מזג האוויר החם והמסלול הקשה 60 רוכבים זינקו למרוץ וקהל רב אכלס את סככת הצל. המרוץ התקיים בשיטת הספישל טסט בחלוקה ע"פ הקטגוריות הנהוגות בליגה. הארגון וההפקה היו מושלמים כשכל שלבי המרוץ התקיימו כמתוכנן ובזמן. הגזלן מהמרוץ הקודם הוזמן להשתתף והתייצב בשעת בוקר מוקדמת עם מלאי מזון ומשקאות קלים, כבר בשעה אחת אזל מלאי המזון. ומייד הגיע אוטו גלידה אשר ניגן פרומו מתיש.

לחצו להגדלה

המסלול כלל תוואי מגוון ומעניין אשר כלל שטחי כורכר סלעים, יער ושתי מנהרות אשר עברו מתחת לכביש שש. במהלך המרוץ נצברו פערים גדולים בין רוכבים וכמעט שלא נצפו מאבקים צמודים. בנוסף על כך המסלול הארוך מאוד אפשר לכל רוכב להתקדם בקצב אישי מבלי ליצור פקקי תנועה על המסלול.

בגלל שיטת המרוץ, עיקר האקשן התרחש בן הרוכבים לשעון הזמנים, כשמספר רוכבים ביניהם שלום אוחיון בחרו באופנוע מוטוקרוס (YZ450) אשר הניב זמנים טובים במיוחד בקטע ההתשה, אך גבה את מחיר קטעים הרגילים בדמות כאבי גב ותשישות.

לחצו להגדלה

בסוף המרוץ לאחר שנדמו המנועים החל צוות חנן לשכלל את הזמנים ולאסוף דיווחי מרשלים על עבירות. שישה רוכבים נפסלו ועוד 12 נקנסו בשניות יקרות שעלו לחלקם במקומות על הפודיום. העבירות שנרשמו ובגינם נגזרו עונשים הם: רכיבה נגד הכיוון, קריעת סרטים, עקיפה במקום אסור(סרט שחור), נגיעה בשער מדידת הזמנים. לאחר הקראת העונשים החלו הערעורים, בני השופט הקשיב לטענות אך בסופו של דבר לא מחל לאף רוכב והעונשים נשארו לפי ההחלטות שהתקבלו במקור.





תודה לצוות העמותה, למתנדבים, לרוכבים, לקהל ולספונסרים.

התמונות שלפניכם צולמו ברוב חלקי המסלול בעזרתם האדיבה של ג'יפאים, זוג רגליים שרוטות וחבולות והרבה מזל. בנקודה הרחוקה ביותר שאליה הגעתי, מצאתי רוכב בר-פינוי וממנה פוניתי בעצמי בעזרת רכב.

תוצאות המרוץ
50 סמ"ק
אבירם חייקה
עממית קטנה
1. אביעד גוברמן
2. אלעד ששון
3. חנן לבני
עממית בינוני
1. רן וייס
2. אלעד תמיר
3. צביקה כהן
עממית פתוחה
1. אלעד רמות
2. אוהד אברהמי
3. ארז מלמד
סניורים
1. חנן לבני
2. יקי אבימור
3. ארז מלמד
מקצועית קטנה
1. זהר גלילי
2. אוריה כרמלי
3. ערן סטאריק
מקצועית בנונית
1. שלום אוחיון
2. יוני לוי
3. ניר שפיצר
מקצועית פתוחה
1. יעקב כהן
2. אביב קדשאי
3. נדב לוגסי
מקצועית סניורים
1. זהר גלילי
2. יעקב כהן
3. אביב קדשאי
לתוצאות מלאות וסיכום העונה



 
  thm_DSC_0064.jpg  
 
 
  thm_DSC_0066.jpg  
 
 
  thm_DSC_0068.jpg  
 
 
  thm_DSC_0070.jpg  
 
 
  thm_DSC_0071.jpg  
 
 
  thm_DSC_0072.jpg  
 
 
  thm_DSC_0075.jpg  
 
 
  thm_DSC_0082.jpg  
 
 
  thm_DSC_0084.jpg  
 
 
  thm_DSC_0085.jpg  
 
 
  thm_DSC_0086.jpg  
 
 
  thm_DSC_0088.jpg  
 
 
  thm_DSC_0092.jpg  
 
 
  thm_DSC_0098.jpg  
 
 
  thm_DSC_0100.jpg  
 
 
  thm_DSC_0108.jpg  
 
 
  thm_DSC_0111.jpg  
 
 
  thm_DSC_0113.jpg  
 
 
  thm_DSC_0127.jpg  
 
 
  thm_DSC_0128.jpg  
 

1   | 2   | 3   | 4   | 5
לראש הדף 

כתוב לנו |  אודות |  הסכם שימוש |  ש"ות |  הצהרת פרטיות |  חיפוש |  החשבון שלי |  פורום |  בית

  XNET Smart Solutions All rights reserved © 1998-2003



.